MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 11119439
nr 1111 9439
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:29:16
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr